KB-Styl.pl

ul. S z k o l n a 13_1b

Śrem 63-100

GODZINY OTWARCIA

PON-PT: 10:00 - 19:00

SOB: 10:00 - 15:00

biuro[at]kb-styl.pl

 

Tynk dekoracyjny | Lampy | Osprzęt...

Beton dekoracyjny sprawdzi się idealnie, jako dekoracja ścian i podłóg w łazience i również w strefach mokrych. Wielu z nas aranżując i planując łazienkę zastanawia się czy zastosowanie betonu to odpowiednie rozwiązanie. Odpowiedź brzmi  „TAK”. Beton dekoracyjny Śrem w łazience sprawdzi się idealnie, ponieważ jest trwały, twardy – nie kruszy się i jest wodoodporny - nie chłonie wody, która jest największą zmorą łazienek. Po aplikacji i odpowiednim zabezpieczeniu powierzchni, szlifowaniu czy polerowaniu sprawi, że pomieszczenia przez wiele lat będą wyglądać idealnie, a ewentualne zmiany drobne w wybarwieniu przy kontakcie z wodą dodadzą powierzchni dodatkowego uroku. 

Beton dekoracyjny Śrem, gdzie się sprawdza?

Beton nadaje się idealnie do łazienek chociażby ze względu na estetykę utrzymania czystości. Nie mamy wówczas fug, łączeń, a to sprawia utrzymanie porządku dużo łatwiejszym – nie zbiera się brud i wszelkie osady np. z mydła.

Gdzie jest możliwe min zastosowanie betonu dekoracyjnego Śrem?

Zastosowanie betonu dekoracyjnego Śrem w łazience daje poczucie optycznego powiększenia pomieszczenia przez to że nie mamy zastosowanych fug, łączeń i możemy w łatwy sposób dopracować kolorystycznie ściany z podłogą nadając spójną barwę, odcień czy wzór.

 

Zapraszamy do naszego salonu pokazowego w którym prezentujemy wybrane wzory oraz warianty kolorystyczne. #BetondekoracyjnyŚrem.

Beton dekoracyjny Śrem w łazience.