KB-Styl.pl

ul. S z k o l n a 13_1b

Śrem 63-100

GODZINY OTWARCIA

PON-PT: 10:00 - 19:00

SOB: 10:00 - 15:00

biuro[at]kb-styl.pl

 

Tynk dekoracyjny | Lampy | Osprzęt...

Beton ma wiele zastosowań w tym możemy tworzyć wiele dekoracji ściennych imitujących strukturę betonu jak i płyt betonowych. Zależnie od sposobu nakładania i obróbki zapewnia każdorazowo niepowtarzalne wykończenie dekoracyjne. Beton na ścianę Śrem sprawdzi się w surowych industrialnych wnętrzach jak i w nowoczesnych przestrzeniach – zawsze dodając klasy, prestiżu i elegancji danym pomieszczeniom mimo swojej surowości.

 

Gładki beton na ścianę Śrem do nowoczesnego wnętrza.

W zależności od sposobu nałożenia na ścianę i wykończenia możemy uzyskać każdorazowo inną strukturę i gładkość betonowej ściany. Do nowoczesnych wnętrz polecamy gładki beton na ściany Śrem nadający klasy i prestiżu w satynowym wykończeniu. Beton ścienny bez mocno widocznych wżerów bardzo często polecany jest, jako zamiennik płyt betonowych na całości ściany jak również w połączeniu z różnego rodzaju wzorami. Dodatkowo możemy uzyskać efekt głębi betonu na ścianie poprzez polerowanie.

 

Struktura betonu na ścianę Śrem do pomieszczeń industrialnych.

W pomieszczeniach industrialnych zastosowany beton powinien być surowy, ziarnisty i powinien zawierać znaczną ilość kruszywa o znacznej grubości aby zapewnić na ścianie widoczne ubytki, niedoskonałości i wżery, aby jak najbardziej przypominać prawdziwy beton. Beton na ścianę Śrem sprawdzi się, jako uzupełnienie wielu innych tworzyw w pomieszczeniu np. drewna, ceramiki, metalu, tkanin, jak i szkła.

 

Beton na ścianę Śrem

Zapraszamy do naszego salonu pokazowego w którym prezentujemy wybrane wzory oraz warianty kolorystyczne. # Beton na ścianę Śrem.